BESTUURSPAN

Elsabé Conradie

SKOOLHOOF
VOORLIGTING

Nadene van Aswegen

ADJUNKHOOF
HOOF VAN AKADEMIE
REKENINGKUNDE
EBW

Hannatjie Naudé

DEPARTEMENTSHOOF
FISIESE WETENSKAP
GRAAD 12 KOöRDINEERDER

Quinton Meades

DEPARTEMENTSHOOF
ROBOTIKA
FISIESE WETENSKAP
DIGITALE GELETTERDHEID

Adéle Bothma

HEAD OF DEPARTMENT
WISKUNDIGE GELETTERDHEID
WISKUNDE
KOSHUISHOOF

Carla Uys

Afrikaans Eerste Addidionele Taal
Afrikaans Huistaal
Vakhoof

Cindy McFarlane

HEAD OF DEPARTMENT
GRAAD 10 GUARDIAN
ENGLISH HOME LANGUAGE

AKADEMIE

Soné Ackerman

ENGLISH HOME LANGUAGE
ENGLISH FIRST ADDITIONAL LANGUAGE

Anél Bergh

GRAAD 8 VOOG
GEOGRAFIE
WISKUNDE
WISKUNDIGE GELETTERDHEID

Frans Botha-Visser

FRANS

Monika Burger

LEWENSWETENSKAPPE
BIOLOGIE

Anmari Davids

GRAAD 8 VOOG
GEOGRAFIE

Jané du Toit

AFRIKAANS HUISTAAL
AFRIKAANS EERSTE ADDISIONELE TAAL

Adéle Dun

WISKUNDE

Suné Geldenhuys

GRAAD 12 GRAADVOOG
BESIGHEIDSTUDIES
EBW

Madri Gerber

MUSIEK

Lize Hayman

MUSIEK

Antoinette Kramer

GASVRYHEIDSTUDIES
TEGNOLOGIE

Thereza Landman

GRAAD 8 KOöRDINEERDER
REKENINGKUNDE
EBW

Niena Lötter

PERSOONLIKE ONTWIKKELING
REKENINGKUNDE
BESIGHEIDSTUDIES

Lodewyk Lüsse

LEWENSWETENSKAP
BIOLOGIE

Annadene Malan

LEWENSWETENSKAP
BIOLOGIE

Carmari Marais

DUITS
PERSOONLIKE ONTWIKKELING

Christien Marais

REKENAARTOEPASSINGS -
TEGNOLOGIE

Leoni Maree

Fisiese Wetenskap
Skeinat Graad 8-9

Shanje Maree

AFRIKAANS HUISTAAL
AFRIKAANS EERSTE ADDISIONELE TAAL
DRAMA

Tracy Meyer

GRAAD 11 GUARDIAN
ENGLISH HOME LANGUAGE

Maryke Muller

Graad 10 Koördineerder
AFRIKAANS HUISTAAL
AFRIKAANS EERSTE ADDISIONELE TAAL
PERSOONLIKE ONTWIKKELING

Kirsty Nel

DRAMA
PERSOONLIKE ONTWIKKELING

Luzanne Oosthuizen

ENGLISH HOME LANGUAGE
ENGLISH FIRST ADDITIONAL LANGUAGE

Rentia Saayman

WISKUNDE

Hannelien Groenewald

INGENIEURSGRAFIKA EN ONTWERP
WISKUNDE

Stephan-Wessel Swart

GRAAD 11 KOöRDINEERDER
WISKUNDE

Mari-Lena van Rooyen

WISKUNDE

Danielle Viljoen

GESKIEDENIS

Sonnet Vorster

TOERISME
TEGNOLOGIE
KOSHUIS SUPERINTENDENT

Ella Fick

Afrikaans Eerste Addidionele Taal
Afrikaans Huistaal

Christa Vos

Afrikaans Huistaal
Afrikaans Eerste Addsionele Taal

Lynique Beneke

Persoonlike Ontwikkeling
Tegnologie
Lewensoriëntering

Jonicia Blommetjies

English Home Language
First Additional Language

Bemarking, Sport en Kultuur

Karin Leibbrandt

BEMARKING

Wanri Venter

Hoof van Sport
Atletiek en Landloop Organiseerder

Leani van der Merwe

Hokkie, Swem en Tweekamp Organiseerder

Melina Smit

HOOF VAN KULTUUR

Mandy Hermanus

Netbal -en Tennis Organiseerder
Lewensoriëntering

Morné van Tonder

KONDISIONERING

BERADING

M’lani Basson

WELLNESS

Elmarie Boshoff

WELLNESS

ADMIN

Marian Neethling

Nita Volschenk

Elizabeth Ulyate

Michelle Davey

Peter Whitmore

TERREINBESTUURDER

Jacques Philander

Elias Jacobs

John Valentyn

Mieta Soenies

Keygan Plaatjies

Cathriona Lombaard